27 kwietnia Dzień Florysty

Floryści, bukieciarze, kwiaciarze w całej Polsce też mają swoje święto, a ci zrzeszeni w Polskich Kwiaciarniach postanowili obchodzić je wraz ze swoimi przemiłymi klientami.
Pokazaliśmy Polakom, że uśmiechną się na widok kolorowych kwiatów. We wszystkich miastach, w których kwiaciarnie i pracownie mają nasze koleżanki i koledzy rozdawaliśmy przez cały poprzedzający święto weekend oraz 27.04 piękne gerbery

0742dzien.florysty 0101dzien.florysty  6037dzien.florysty


Zdziwienie, uśmiech, piękna akcja

Byliśmy tam, gdzie odbywały się ważne wydarzenia. Spotykaliśmy się z naszymi stałymi klientami w najbliższym otoczeniu kwiaciarni. Rozdawaliśmy kwiaty dzieciom i dorosłym. Wszystko po to, by promować kulturę ich wręczania. Wielu ludziom przypomnieliśmy, że miło jest otrzymać piękne, kolorowe kwiaty. Obdarowane osoby chciały wiedzieć z jakiej okazji je rozdajemy. Po kilku słowach wyjaśnień wszyscy cieszyli się wraz z nami, popierali inicjatywę.
0246dzien.florysty User comments

A może będzie to tradycja…

Pozostaje nam powiedzieć DZIĘKUJEMY. Obiecujemy kolejne promocje kwiatów wśród Polaków, aby młode pokolenia nie były tak bardzo praktyczne i nie popierały akcji „zamiast kwiatów”… Może uda się nam wprowadzić „nową, świecką tradycję” i co roku kwiaty 27.04 będą widoczne w wielu miastach Polski nie tylko w kwiaciarniach, ale i w dużej ilości w rękach wielu naszych klientów.

I cóż nam zostało, jedynie zaprosić Państwa znowu do naszych „kwiatowych sklepów” na zakupy, abyśmy dalej mogli się dzielić z Wami wielką radością, jaką są dla nas kwiaty.

W galerii uśmiechnięte twarze, zaskoczenie obdarowanych, czasem widoczna nieśmiałość, a przede wszystkim wszechobecna życzliwość i radość.

 

Tagi: , , , , , , , , ,
Napisano w Wydarzenia
Wspierają nas: