Letnie szaleństwo z kwiatami – warsztaty florystyczne

Pierwsze warsztaty florystyczne organizowane przez Polskie Kwiaciarnie już za nami. Czas poświęcony na naukę podzieliliśmy na dwie części. Dziś chcemy opowiedzieć o pierwszej.
Wiele dni przygotowań, organizacji, pomysłów i godziny rozmów… Kwiaciarnia Anna z Kielc otworzyła dla wszystkich kursantów swoje progi, a kwiaty i dodatki otrzymaliśmy od naszego sponsora firmy VHV Flowers & Greens. Uczestnicy warsztatów w pierwszej części pilnie przygotowywali kryzy do letnich bukietów. Wystarczyło tylko kilka słów i mała inspiracja aby każdy przygotował coś niepowtarzalnego.

2014-08-18__MG_3693Powstały jedyne w swoim rodzaju bukiety charakterystyczne dla każdego z kursantów. To piękne, że kwiaty, florystyka – sztuka układania kwiatów daje tak wiele możliwości. Ilu ludzi tyle rozwiązań. Różnorodność, świetne pomysły, miła atmosfera  towarzyszyła w trakcie całodziennej pracy wszystkim uczestnikom.

2014-08-18__MG_3736 2014-08-18__MG_3845

Otrzymane dyplomy, uśmiechy i „kwiatowe dzieła”, które powstały na zajęciach, świadczyły o zadowoleniu florystów. Już planujemy kolejne spotkanie. Liczymy znowu na tak duże zainteresowanie i wielu chętnych.

Wielkie podziękowania wszystkim, który włączyli się w organizację, wspierali inicjatywę i chętnie uczestniczyli w samych zajęciach.
Polskie Kwiaciarnie będą obecne w każdym zakątku kraju :). Uczymy się, zdobywamy nowe doświadczenia, pomagamy w rozwijaniu kwiatowego biznesu, wszystko ku zadowoleniu naszych klientów

Już wkrótce relacja z drugiej części warsztatów. Zdradzimy tylko tyle –  Polskie Kwiaciarnie chętnie przyłączają się do społecznych inicjatyw 🙂

 

 

Tagi: , , , ,
Napisano w Wydarzenia
Wspierają nas: