Wielkanoc

Wielkanoc, wiosna

….. wszystko budzi się do życia. Po zimie, chociaż w tym roku nas bardzo oszczędziła :), jesteśmy spragnieni słońca, kwiatów, kolorów i wyższych temperatur.
Przetrwać ten trudniejszy, przejściowy okres pozwolą nam kwiaty i rośliny, które dodadzą nam otuchy i wiary w to, że idzie ku lepszemu.

Okres wielkanocny to palmy,

które wierzący święcą w Niedzielę Palmową w kościołach.

wlk7

Symbolem świąt

są jajka, kurczaki, baranki i to, co do daje radość życia, nowe życie. Kwiaty we wszystkich kolorach tęczy: żółte narcyzy, prymule, piękne niezapominajki, bratki i szafirki mogą nas tylko pozytywnie nastroić do codziennego i świątecznego dnia.

wlk23

W pracowniach i kwiaciarniach praca wre ;), o czym świadczy obraz poniżej 🙂
przygotowaniadopracy

Dekoracje świąteczne

Na naszych klientów czekają piękne stroiki z żywymi kwiatami doniczkowymi i dodatkami, które nieodłącznie wiążą się ze świętami . W tym czasie floryści, a przede wszystkim klienci pozwalają sobie na wiele. W stroikach widoczne są wszystkie kolory tęczy, wstążki w kropki, kratkę, naturalne dodatki, piórka, ptaszki i wiele innych.
Rośliny cebulowe jak szafirki, tulipany oraz pierwsze wiosenne bratki wiodą prym wśród kwiatów kupowanych w tym czasie w kwiaciarniach.

 

wlk6 wlk20

Wianki i dekoracje na drzwi

to kolejne ozdoby jakie pojawiają się w domach klientów. Stają się równie popularne co bożonarodzeniowe, odmienne kolorem i charakterem, ale równie piękne, dekorują wejścia, miło zapraszając świątecznych gości.

wlk5 wlk21

Wszystkim naszym Klientom Floryści zrzeszeni w Polskich Kwiaciarniach składają serdeczne życzenia. Radości, słońca, wielu kolorowych kwiatów wokół.

 

Tagi: , ,
Napisano w Ogólne
Wspierają nas: